Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezona 2011 se blíží

8. 3. 2011

Jaro už klepe na dveře a s ním i nová enduro sezona. Náš klub se v ní představí ve stejném složení jako v minulých letech. Účastnit se budeme PČR enduro a volných podniků v rámci Enduro Beskyd Cupu a Enduro CrossCountry.

 

Článek o přípravách si také můžete přečíst na wwww.endurocc.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kontakt

(Jája, 21. 3. 2011 14:35)

Zdarec krosáci,
nemůžu na Vás nikde najít kontakt a mám dotázeček, jsme hobíci z Hradce Královýho, chodíme trénovat na motokrosové tratě v okolí, ale nutně hledáme tréninkovku pro crosscountry, nejradši teda oficiální (okolo hradce v malé zahrádce... řádějí ekoteroristi). Nevíte o něčem. Přes zimu jsme trénovali doma postavené extrémky, ale o minulém víkendu nás bahno a lesní sjezdy v Jiníně pokořili.
Dík za jakoukoliv zprávu.
Zdar a ať se sezóna vydaří.
hrones.jaja@tiscali.cz
602655291