Jdi na obsah Jdi na menu
 


Endurosprint Kopidlo

26. 10. 2009

V pátek 23.10. jsme se vydali na dalekou cestu do Kopidla na Plzeňsku. Po vcelku hladkém průjezdu Prahou následovalo několik desítek kilometrů po silnicích a silničkách spravovaných Dr.Rathem, aby jsme pak konečně dorazili od Plzeňského kraje do cíle naší cesty. Přejímka proběhla bez problémů a protože už byla tma, tak jsme se místo na RZ vydali do blízkého kulturáku na kančí speciality.

 

V sobotu proběhla krátká rozprava a v 10h byl start. Bohužel přijelo málo jezdců, proto vše probíhalo velice rychle. Jirka Lupoměský startoval ve VET 1 v 10:09, Jirka Nalezenec v E2 v 10:14. Po projetí potůčku se prokličkovalo místním areálem JZD, potom kousek po silnici, po poli, remízkem a zase po silnici, aby se pak projela vesnička a následovalo už pěkné kličkování korytem k 1. testu. Ten byl natažen také v korytě, nahoru a dolů, sjezdy, výjezdy, kamen, kořeny, kousek po louce a pak zase všechno znovu - opravdu pěkný test. Jezdil se v časech mezi 3 a 4 minutami. Po jeho projetí následoval přejezd po cestě k testu č.2 - ten byl natažen v mělkém údolíčku, s dostatkem zatáček, blátem, kládou, kameny,... hlavně ráno se dost klouzal. Po projetí tohoto testu se vyjela hrázka, pak se jelo kousek po cestě, po poli a už jsme byli zpátky v depu. Na jedno kolo bylo 40 min, najíždělo se cca 15min.

 

A jak se nám dařilo?

V sobotu Jirka N. dojel na 4. místě 20 sec od bedny, Jirka Lupák přetrhl řetěz.

 

Následovala údržba moto, projdutí 1.RZ a opět kančí speciality...

 

V neděli Jirka N. zase 4., tentokrát s větším odstupem ( zapadnul v bažině hned v 1. kole), Lupák zul zadní pneu a zase nedojel ( odstoupil z průběžného 2. místa - škoda)

 

Děkujeme za hezké závody, příště opět rádi přijedeme!

 

Foto bohužel nemáme...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář