Jdi na obsah Jdi na menu

Endurosprint Orlová

5. 4. 2010

V pátek 2.dubna jsme se vydali na více než 200km dlouhou cestu. Nerozhodilo nás ani 20 cm sněhu na českomoravském pomezí a zdárně jsme dojeli až do Orlové. Po zabydlení jsme prošli trať, která se nám poměrně líbila.

V sobotu jsme vystali do mrazivého rána, námraza na motorkách byla skoro jako bývala tradičně při soutěži v Bohdalovicích. V 9 ráno odstartovali mistráci, alespoň nám trošku nadrážkovali trať. Náš start byl v 11:30, čas na kolo 30min, obkroužit RZ trvalo přibližně 10 min.  Po prvním kole jsme si říkali, že jsme rádi, že jsme to objeli a že nevíme, jak na tomhle budem závodit, ale postupem času se nám už jelo líp a nakonec se nám vlastně ani končit nechtělo.

R Jiří Lupoměský

Jirka Lupák v neděli po slibném začátku nedojel pro závadu na motorce a tak se útok na bednu ( v sobotu chybělo jen pár vteřin) prozatím odkládá. Jirka Nalezenec zaostal v neděli za svým věčným soupeřem Tomášem Macháčkem pouze o 12 vteřin, což je na více než  hodině a čtvrt změřeného času zanedbatelná ztáta, a tak se všichni těšíme na další soutěž

Děkujeme pořadatelům za pěknou soutěž -  oproti loňsku v Budišově a Brankách bylo  mnohem více měřeného času-  za to se dá lehce prominout i absence sprch, rozbahněný vjezd do depa a ostatní prkotiny...

foto na rdracing.cz a u našich kamarádů z AK Krakonoš, kterým tímto za foto děkujeme!